JUOZAS ERLICKAS. „Mėlynoj stotelėj“

SPALIO 4 d. 18 val.

MAŽEIKIŲ KULTŪROS CENTRE 

  Žmonės sujudę: ar gali būti, kad koncertuose jau draudžiama ne tik miegot, bet ir žiovaut?                  

  Ar tiesa, kad žiūrovų skaičius mažinamas, o paskui – dar?

        O svarbiausia - nejaugi koncerto metu reiks klausytis?

Deja, tokios pataisos jau parengtos. Gyvenam stiprėjančio Draudos spaudimo laikais.

Bet Juozas visados priešinosi prievartai. Todėl ir ši programa – laisvoji. Norim – slenkam į koncertą. O nenorim – namie sėdim.

XVI Tarptautinis Mažeikių meno festivalis – taikos ir vilties almanachas

„Malonu vėl susitikti jau XVI Tarptautiniame Mažeikių meno festivalyje. Pasikeisti mintimis apie tai, kas verčia dar kartą atsigręžti ir dar kartą atrasti tikrąsias vertybes. Gyvenimo prasmės ieškojimas, grožio ir išminties, tikrojo žmogiškumo ieškojimas ir tėvynės ieškojimas eina greta.“ – tokiais žodžiais į mažeikiškius, miesto svečius kreipiasi Tarptautinio Mažeikių meno festivalio vadovas Džeraldas Bidva, kviesdamas margaspalvį rudenį praleisti dar spalvingesniuose meno renginiuose, rugsėjo 23 – spalio 28 dienomis.

Jubiliejinio šou „GROK SUSIMILDAMAS“

Keičiama data

Koncertas vyks gruodžio 04 d. 17 val.

Kovo 5d. 17.00 val. Mažeikių Kultūros centrą sudrebins vieno iš legendinės grupės „Hiperbolė“ įkūrėjų, dainų autoriaus ir atlikėjo -Viktoro Praprojubiliejinis šou„GROK SUSIMILDAMAS“.

Tai dainos, šokio ir muzikos „fiesta“, kurioje skambės visų laikų gražiausios dainos: „Tu grok“, „Aš dar dainuosiu“, „Išgalvotas gyvenimas“, „Laužai“, Kelio pradžia“, „Daktarai“,“ „Kai nieko neturi“, „Dėkoju tau, „Gražuolė Lietuvaitė“ ir kiti kūriniai, su kuriais užaugo kelios populiariosios muzikos mylėtojų kartos, nes juos skirtingu laiku atliko grupė „Hiperbolė“ ir kiti Lietuvos atlikėjai.

 

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode