Sprogimas

Ištvanas Kvik ir SARE ROMA Mažeikiuose surengs įspūdingą pasirodymą

sareGera žinia visiems Mažeikių gyventojams ir svečiams – jau balandžio 19 d. į Mažeikius atvyksta Ištvan Kvik ir SARE ROMA kolektyvas, kurie ketina surengti įspūdingą koncertą. Nepraleiskite, nes tai bus kupinas dainų, šokių, efektų ir geros nuotaikos vakaras.

„Šmaikštuoliai – Intrigantai“

04-09Kitoks teatras pristato :

Muzikinę komediją „Šmaikštuoliai – Intrigantai“: užkulisinis aktorių gyvenimas, kuriozinės situacijos ir legendinių grupių muzika

Pjesės, dainų tekstų autorius,  režisierius - Ramūnas Cicėnas.

Vaidina, šoka, dainuoja TV serialų, kino filmų., teatro grandai : Rimantė Valiukaitė, Toma Vaškevičiūtė / Oneida Kunsunga, Gabija Urniežiūtė, Ainis Storpirštis.

Balandžio mėn. filmai

04-04Irklais per Atlantą

Row Atlantic

2024 m.

Lietuva, Latvija, JAV, Ispanija

Premjera:                           2024 m. sausio 19 d.

Žanras:                                                     Dokumentika

Trukmė:                              100 min.

Amžiaus cenzas:                 N-7 (planuojamas)

Platintojas:                         VšĮ „Valujavičiaus kelionės“

Nuoroda į lietuviškai subtitruotą treilerį:

https://youtu.be/HbKXOm3rbIo?si=1ptEcE5pKgP9gCvH

APRAŠYMAS

PREMJERA: 20-mečio proga Viduramžiai LT dovana žiūrovams

viduramziaispektaklisViduramžiai LT" komanda, šiais metais švenčianti savo 20-ąjį jubiliejų, nusprendė švęsti ypatingu būdu, sukurdama išskirtinį šou spektaklį, pavadinimu „Pasiklydęs laike“. Tai ne tik komandos jubiliejinis kūrinys, bet ir išraiška jų ilgamečio darbo ir įspūdingos kūrybinės patirties. 

Viduramžiai LT tai profesionali komanda, turinti didelį kūrybinį bagažą nuo privačių švenčių šou programų iki didžiausių miestų švenčių organizavimo. Jų veikla apima įvairiausius projektus, pradedant nuo ugnies šou spektaklių, autentiškos istorinės rekonstrukcijos, riterių ir raitelių pasirodymų, baigiant naujausių technologijų demonstracijomis. 

Į Mažeikius atvykstantis I. Kvik: apie lietuvišką muziką ir norą švęsti gyvenimą

sareromaŽinomas Lietuvos dainininkas, romų ansamblio „Sare Roma“ vadovas Ištvanas Kvik daugeliui puikiai atpažįstamas iš publikos pamėgtų romų dainų. Tačiau pastaruoju metu atlikėjas daug dėmesio skiria lietuviškam folklorui. Kitu žvilgsniu pažiūrėjęs į lietuvių liaudies dainas, vyras sako, kad ir joms galima suteikti romams būdingos ugnies. O jau balandžio 19 d. Mažeikiuose vyks įspūdingas SARE ROMA koncertas!

Taip pat skaitykite:

Nuorodų sąrašas

Nuorodų sąrašas

Powered by BaltiCode